Galeri

Şubelerimiz

Cevizli Şubesi

Kartal Esentepe Şubesi

Kız Yurdumuz, tesis niteliği olarak yurt hizmetleri için özel tasarlanmış bir bina olup, sonradan yurda çevrilmiş apartman ve benzeri bir yapıda değildir. Kız Öğrenci Yurdumuzun Tüm detayları misafirlerimizin rahat, huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir şekilde ikamet etmeleri için düzenlenmiştir.

Cevizli Şubesi Odalarımız

Kartal Esentepe Şubesi Odalarımız

Yemeklerimiz

Ortak Alanlarımız

Şeker Etkinliği

Medeniyet kız öğrenci yurdu ailesi olarak Medeniyet kız öğrenci yurdunda konaklayan öğrencilerimizi sınav haftasına güçlü bir şekilde girmeleri ve motive olup sınavları en mutlu şekilde atlatmaları için düzenlenmiş olan etkinliğimiz Medeniyet kız öğrenci yurdunda kalan öğrencilerimizle gerçekleştirildi.

Kadınlar Günü Etkinliği

Medeniyet kız öğrenci yurdu ailesi olarak hayatı zenginleştiren ve güzelleştiren tüm kadınların kadınlar gününü kutlar ve ışığınızın artalarak çoğaldığı nice 8 martlara ..

Medeniyet kız öğrenci yurdu ailesi olarak 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun

Çekiliş Etkinliği

Medeniyet kız öğrenci yurdu ailesi olarak en sevdiklerimizi, canımız öğrencilerimizi mutlu etme gayesi içindeyiz. Medeniyet kız öğrenci yurdunda konaklayan öğrencilerimiz için hazırladığımız “Medeniyet kız öğrenci yurdu motivasyon çekilişi” organizasyonumuzla hazırladığımız hediyelerimiz ile 50 öğrencinizin yüzünü güldürdük.

Konser Etkinliği

Medeniyet kız öğrenci yurdu ailesi olarak öğrencilerimize motivasyon için ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz ücretsiz Emre Kaya konserimizi Yüzlerce Medeniyet kız öğrenci yurdu öğrencisi ile coşkuyla gerçekleştirdik.