Akşam Yemeği

Muhteşem Akşam Yemeklerimiz

Kız Öğrenci Yurdumuzdaki muhteşem akşam yemeklerimizden bazılarıdır.

(Yemek resimlerinin tamamı kendi çekimimiz olup, yurttaki gerçek sunduğumuz yemeklerdir. Temsili resim kullanılmamıştır.)

Kız Yurdumuzda her akşam Sıcak çorba, ana yemek, yardımcı yemek, salata, meyve, tatlı olarak akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır.

Kız Öğrenci Yurdumuzda hazırlamış olduğumuz menüler; gıda mühendisleri ve uzaman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

Kız Yurdumuzda barınmakta olan öğrencilerimiz için geliştirdiğimiz işletme stratejimiz, okul başarısı desteklemek olduğundan menülerimiz de bu doğrultuda kalori ve sağlıklı beslenme dengesini sağlayıcı özellikleri barındırmaktadır.

Kız öğrenci yurtları arasında öne çıkan kalitesiyle her zaman fark atan Medeniyet Kız Yurdu kurumunu özellikle mevcut öğrenci ailelerine danışarak öğrenebilirsiniz.

İstanbul kız yurtları konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile öğrencileriniz ve başarıları bize emanet.

Not 1 : Yemekhanemiz ve günlük tuttuğumuz yemek numunelerimiz  ; bağlı bulunduğumuz İstanbul Medeniyet Üniversitesi, İstanbul İl sağlık müdürlüğü, İstanbul Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Not 2 : Yemekhane personeli ve yemekhane hijyen denetlemeleri, portür muayene raporları düzenli olarak yapılmakta ve güncellenmektedir.