Kahvaltılar

Medeniyet Kız Yurdu Açık Büfe Ücretsiz Kahvaltı

Kız Öğrenci Yurdu ‘muzdaki muhteşem sabah kahvaltılarımızdan bazılarıdır.

(Kahvaltı resimlerinin tamamı kendi çekimimiz olup, yurttaki gerçek sunduğumuz kahvaltıdır. Temsili resim kullanılmamıştır.)

Kız Yurdumuzda her sabah 12 çeşit kahvaltılık, mutlaka bir sıcak menü(Haşlanmış yumurta, omlet, menemen, pişi,  salçalı sosis, sigara böreği, poğaça, simit, patates kızartması vb.), üç çeşit meyve suyu, sıcak çay, sıcak-soğuk süt olarak, Sabah 7.00-09.30 saatleri arasında Ücretsiz Açık Büfe Kahvaltı hizmeti sunulmaktadır.

Ayrıca Medeniyet Kız Öğrenci Yurdu olarak kahvaltı yapmaya vakti kalmayan, okula geç kalan öğrencilerimiz için paketlemiş el yapımı soğuk sandviç ve meyve suyu şeklinde al-çık menülerimiz her gün ücretsiz sunulmaktadır.

Kız Öğrenci Yurdumuzda hazırlamış olduğumuz menüler; gıda mühendisleri ve uzaman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

Kız Yurdumuzda barınmakta olan öğrencilerimiz için geliştirdiğimiz işletme stratejimiz, okul başarısını desteklemek olduğundan menülerimiz de bu doğrultuda kalori ve sağlıklı beslenme dengesini sağlayıcı özellikleri barındırmaktadır.

Medeniyet Kız Öğrenci Yurdu işletmesinin amacı, Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin sabah harika bir kahvaltı yapıp ücretsiz servisimiz ile  hızlıca okullarına ulaşmaları böylece derslerine maksimum düzeyde konsantre olarak başarılarının desteklenmesidir.

Kız öğrenci yurtları arasında öne çıkan kalitesiyle her zaman fark atan Medeniyet Kız Yurdu kurumunu özellikle mevcut öğrenci ailelerine danışarak öğrenebilirsiniz.

İstanbul kız yurtları konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile öğrencileriniz ve başarıları bize emanet.

Not 1 : Yemekhanemiz ve günlük tuttuğumuz yemek numunelerimiz  ; bağlı bulunduğumuz İstanbul Medeniyet Üniversitesi, İstanbul İl sağlık müdürlüğü, İstanbul Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Not 2 : Yemekhane personeli ve yemekhane hijyen denetlemeleri, portür muayene raporları düzenli olarak yapılmakta ve güncellenmektedir.